facebook

Referencje i opinie o hotelu

Boiska piłkarskie - oferta

Pakiet Biznesowy

Konferencje

Weekendy

Boiska piłkarskie

Boże Narodzenie

Sylwester

.
Hotele na mazurach nad jeziorem.
.
.
.
Bajkolandia - 1.

Restauracja

z mazurskim klimatem

 

Restauracja Duża

Zapraszamy do przestronnej i elegancko urządzonej restauracji, której niewątpliwym atutem jest widok na Jezioro Żbik. Miejsce to warto odwiedzić głównie ze względu na bogate i różnorodne menu, obejmujące znakomite dania kuchni polskiej i europejskiej z wyróżnieniem specjałów kulinarnych regionu Warmii i Mazur. W godzinach porannych mogą się Państwo tu delektować przepyszną kawą serwowaną z wykwintnymi ciastkami, przygotowywanymi przez naszego cukiernika. Przytulny klimat restauracji zachęca do organizacji eleganckich kolacji i spotkań firmowych oraz różnego typu przyjęć okolicznościowych, w tym wesel, bali i studniówek.
Restauracja jest utrzymana w stylu bizantyjskim, z wieloma zdobienia oraz łukami pokrytymi stiukiem i tynkiem weneckim. W jej wnętrzach może przebywać jednorazowo do 200 Gości przy stołach okrągłych lub kwadratowych. Powierzchnia restauracji wynosi ponad 330 m2.

Restauracja Mała

Mała restauracja stylem nawiązuje do dużej, a jej wnętrza również mają bizantyjski charakter. W jej wnętrzach mogą Państwo podziwiać unikalne zdobienia i dekoracje, pokryte tynkiem stiukiem i tynkiem weneckim. Za sprawą dużo mniejszej powierzchni, w tej restauracji panuje ciepła, przytulna atmosfera, która sprzyja rozmowom podczas kolacji biznesowych, szkoleń i konferencji oraz imprez okolicznościowych.
Z jej okien możemy obserwować oczko wodne i oranżerię, dzięki temu wizyta w restauracji jest ucztą nie tylko dla ciała.

Drink Bar

Do restauracji zapraszamy na smaczne posiłki, natomiast do kameralnego Drink Baru – na prawdziwy relaks na przestronnych kanapach, przy oryginalnych drinkach. Serwujemy zarówno powszechnie znane i popularne napoje alkoholowe, jak i trunki dla prawdziwych koneserów. Drink Bar udostępniamy Naszym Gościom w godzinach od 14.00 do 23.00 w dni powszednie, z kolei w sobotę i niedzielę – od 12.00 do 23.00.
Ponadto, co tydzień organizujemy wieczory tematyczne z muzyką i drinkami w obniżonych cenach, a także z wieloma innymi atrakcjami.