facebook

Referencje i opinie o hotelu

Boiska piłkarskie - oferta

Konferencje

Weekendy

Zielone szkoły

Ferie

Boiska piłkarskie

Wielkanoc

Majówka

Boże Ciało

Regulamin Hotelu Manor

REGULAMIN

MANOR HOTEL

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z następującymi informacjami:

 1. Doradcą i informatorem naszych Gości jest recepcja hotelowa.
 2. Doba hotelowa trwa od godz.16:00 do godz.12:00 dnia następnego.
 3. Hotel, ma obowiązek meldunkowy każdego gościa. Prosimy gości o okazywanie dokumentu stwierdzającego tożsamość.
 4. Gwarancją rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 50% wartości pobytu. Na potwierdzenie wpłaty czekamy maksymalnie 3 dni od dnia dokonania rezerwacji. Zadatek jest bezzwrotny – w przypadku anulacji rezerwacji hotel nie zwraca zadatku. Pozostała opłata za pobyt w hotelu pobierana jest w recepcji, najpóźniej w dniu przyjazdu do hotelu.
 5. W przypadku rezygnacji z pobytu w trakcie jego trwania, hotel nie zwraca dokonanej opłaty.
 6. W cenie pobytu zawarte są wyłącznie elementy wymienione w treści oferty. Atrakcje oznaczone nagłówkiem „opcjonalnie” lub „fakultatywnie” są dodatkowo płatne i, zależnie od aktualnych możliwości, hotel ma prawo odmówienia ich realizacji.
 7. Ze względu na to, że doba hotelowa kończy się o godz.12:00, życzenie przedłużenia pobytu prosimy zgłaszać do godz. 9:00. Pobyt może zostać przedłużony w miarę istniejących możliwości.
 8. W przypadku pobytu dużej ilości Gości, hotel może normować dostęp do wybranych „atrakcji” stosownymi sesjami czasowymi.
 9. Obowiązuje zakaz wnoszenia własnego alkoholu na teren hotelu.
 10. Sprzątanie pokoi odbywa się w godzinach: 12:00 – 20:00
 11. Ręczniki są wymieniane co trzeci dzień pobytu w tym celu należy pozostawić brudny ręcznik na podłodze w łazience.
 12. Osoby odwiedzające naszych Gości powinny to zgłosić w recepcji hotelu, tym samym proszone są o opuszczenie pokoi hotelowych przed godz. 22:00, nie mogą zostawać na noc.
 13. Za zachowanie osób odwiedzających odpowiada Gość hotelowy.
 14. Gość hotelowy ponosi odpowiedzialność materialną za spowodowane uszkodzenia lub zniszczenia majątku hotelowego. W przypadku pobytu grup zorganizowanych za zniszczenia mienia hotelu odpowiada opiekun grupy lub osoba/firma wyznaczona w umowie zawieranej z wykonawcą usługi.
 15. Odpowiedzialność Hotelu z tytułu straty lub uszkodzenia kosztowności, pieniędzy, papierów wartościowych, przedmiotów mających wartość naukową lub artystyczną jest ograniczona, jeżeli przedmioty te nie zostaną złożone do depozytu w recepcji.
 16. Hotel nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa, parking hotelowy jest niestrzeżony. Hotel nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione rzeczy na terenie obiektu.
 17. Za wypożyczenie sprzętu sportowego jest naliczana kaucja min 20 zł.
 18. Nie można przenosić wyposażenia pokoi (np. lodówki, telefony, etc…).
 19. Kręgielnia jest czynna do godz. 23:00 ze względu na głośną pracę.
 20. W obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu. W wejściu głównym do obiektu są ustawione śmietniczki z popielnicami. Uczulamy przed rzucaniem niedopałków z balkonów hotelowych.
 21. Recepcja wydaje tylko jeden klucz/kartę od pokoju. Należy go, zatem zawsze zostawiać w recepcji przy opuszczaniu hotelu. Za zgubienie lub uszkodzenie klucza/karty opłata wynosi 20 zł.
 22. Wszelkie reklamacje należy składać pisemnie najpóźniej w dniu wyjazdu. Skargi składane po terminie nie będą rozpatrywane.
  Dziękujemy za zachowanie ciszy po godz. 23.00.
 23. Dane osobowe podane podczas rezerwacji w tym imię, nazwisko, adres zamieszkania i adres email mogą być wykorzystywane przez Manor Hotel do okresowej wysyłki newslettera z aktualną ofertą hotelu.
 24. Dane podmiotowe: P.U.H. Dawid Pokrzywnicki, ul. Kanarkowa 47, 11-041 Olsztyn, NIP 7393900097, REGON 367556760.

Życzymy miłego pobytu.
Manor Hotel w Olsztynie