facebook

Referencje i opinie o hotelu

Boiska piłkarskie - oferta

Konferencje

Weekendy

Zielone szkoły

Ferie

Boiska piłkarskie

Wielkanoc

Majówka

Boże Ciało

Manor – wyjątkowe noclegi na Mazurach

Zapraszamy do malowniczo położonego obiektu na Mazurach. Manor jest usytuowany nad brzegiem jeziora Żbik, w otoczeniu lasów, w oazie ciszy i spokoju na obrzeżach Olsztyna. Taka lokalizacja pozwala naszym Gościom cieszyć się zdrowym mikroklimatem, a ponadto korzystać z różnych form aktywności fizycznej.

Tym, co wyróżnia nasz obiekt, jest bogate zaplecze rekreacyjno-sportowe. Nasi Goście mogą korzystać z boisk do piłki nożnej, do siatkówki i do siatkówki plażowej, a ponadto mogą wypoczywać na strzeżonej plaży, obok której znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego. Rodziny przyjeżdżające z dziećmi z pewnością ucieszy wiadomość, że na terenie naszego obiektu mieści się plac zabaw z trampoliną, zjeżdżalnią linową oraz fontanną. Do dyspozycji Gości oddajemy też duży, bezpłatny parking. Wieczorami zapraszamy do odpoczynku na naszym tarasie z widokiem na jezioro. Na życzenie Gości organizujemy imprezy okolicznościowe i biesiady.

W naszym sąsiedztwie znajduje się gospodarstwo agroturystyczne ze stadniną koni, dlatego naszym Gościom możemy zaproponować przejażdżki konne. Stanowią one ciekawą atrakcję podczas wyjazdów integracyjnych na Mazurach.

Zapewniamy komfortowe noclegi w 1-, 2-, 3-osobowych pokojach, dwupoziomowych pokojach oraz apartamentach. Dysponujemy 130 pokojami, co przekłada się na miejsca noclegowe dla 300 osób. Natomiast w naszych restauracjach, patio i oranżerii może przebywać do 400 Gości. Specjalizujemy się w serwowaniu dań kuchni europejskiej i polskiej, ze szczególnym uwzględnieniem specjałów kulinarnych z Warmii i Mazur. Wieczorami możemy zaproponować relaks w sali klubowej, zdolnej pomieścić 250 osób. Możemy pochwalić się rozbudowanym zapleczem konferencyjno-szkoleniowym – kilkanaście sal konferencyjnych jest przeznaczonych dla 1000 osób. Z powodzeniem zorganizujemy zarówno kameralne, jak i duże szkolenia czy konferencje. Polecamy nasz obiekt na organizację różnego typu eventów!

Jesteśmy obiektem z basenem rekreacyjnym, basenem dla dzieci, saunami fińskimi, łaźniami parowymi, jacuzzi. Nasza rozbudowana Strefa SPA obejmuje również gabinety masażu oraz salę fitness. Chcąc zapewnić, jak najwięcej atrakcji naszym Gościom, zaprojektowaliśmy również Strefę Relaksu, w której znajdziecie Państwo salę bilardową, tenis stołowy, trzytorową kręgielnię. Na dzieci, odwiedzających Manor, czeka centrum zabaw – Bajkolandia.

Mamy nadzieję, że zainteresowała Państwa propozycja wypoczynku w naszym obiekcie w Olsztynie. Zapraszamy zarówno na weekend na Mazury, jak i na dłuższy wypoczynek – ferie zimowe, wakacje, wczasy odchudzające, wczasy dla seniorów.